LED denní svícení

15. října 2010 v 12:22 | aek |  Autoelektro
DENNÍ SVĚTLA S FUNKCÍ OBRYSOVÉHO SVĚTLA NYNÍ V CENOVÉ AKCI.! 

K naším světlům ČESKÝ PROTOKOL O HOMOLOGACÍCH !

JEN SE NÁM OZVĚTE..

Dobrý den, jsme velmi rádi, že se Vám podařilo probrat záplavou nelegálních denních svítilen až přímo k nám, zde je naše solidní nabídka pro Vás.
Dovolte aby jsme Vám představili naše led světla pro průběžné denní svícení, kterých jsme přímými dovozci, na našem webu můžete najít informace jak to s denními světly skutečně je, jakou musí mít správnou homologaci a jak mají fungovat, nyní už se totiž není snadné v záplavě kopií a nekalé reklamě za účelem zmást koncového zákazníka vyznat, chceme to změnit.
Použitím světel bez homologace E11 ( REGULATION 87 ) můžete naopak svou bezpečnost ( viditelnost ) snížit, tyto světla nemají potřebnou světelnou plochu ( 20 cm2 ), svítivost ( minimum 400cd ) a správný úhel vyzařování světelného toku, aby byl automobil správně viditelný, tyto tři faktory jsou nejduležitější pro Vaši bezpečnost.
nákres
Další důležitý faktor, který Vás má zviditelnit je vizuální efekt, můžete vyzkoušet v praxi, že automobil s denními světly v řadě automobilů s klasickými potkávacími světly Vás zaujme jako první..

Doufáme, že se Vám nabídka bude líbit a s našími kvalitními a skutečně originálními, denními svítilnami budete spokojeni.
Neváhejte nás prosím kontaktovat, na dotazy rádi odpovíme. tel.602118521
Škoda Octavia
Příklad cen bez montáže Škoda Octavia:

DL-X20 - 1sada - 1150 / 2sady - 2250,- / 3sady - 3300,- s DPH
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama